512-720-019 | 608-460-403 | 506-023-675 kontakt@multirach.com

Zwrot podatku z zagranicy Ciechanów

PRACOWAŁEŚ ZA GRANICĄ?

ODZYSKAJ PODATEK ZA PRACĘ ZA GRANICĄ

cuf_ban_double

Zapraszamy wszystkie osoby pracujące za granicą zainteresowane zwrotem podatku.

Oferujemy szybki i profesjonalny zwrot podatku z zagranicy. By go otrzymać, wystarczy wypełnić formularze u naszego partnera w Ciechanowie firmie MultiRach Biuro Rachunkowe Katarzyna Łukaszewska . Usługa zwrotu podatku z zagranicy obejmuje kraje: Anglia, Irlandia, Holandia, Niemcy, Norwegia, Belgia, USA, Dania, Szwecja i Austria. Pozyskujemy też zasiłki z Belgii, Niemiec i Holandii. Zapraszamy!

Rozliczenie podatku z zagranicy

 

Wezwania do rozliczenia z Belgii

W ostatnich dniach belgijski urząd skarbowy wysyła wezwania do rozliczenia podatku. Dotyczą one głównie rozliczeń za 2013 rok. Każdy, kto otrzymał taki dokument, musi na niego odpowiedzieć do urzędu we wskazanym na piśmie terminie. Dotyczy to także osób, które w Belgii nie pracowały w danym roku podatkowym. Jeśli nie złożymy deklaracji podatkowej do urzędu na czas, narażamy się na konsekwencje w postaci kar:

  • 50 euro kary – drugie naruszenie wyznaczonego terminu;
  • 125 euro karty – trzecie naruszenie wyznaczonego terminu;
  • 250 euro karty – czwarte naruszenie wyznaczonego terminu;
  • 625 euro karty – piąte i kolejne naruszenie wyznaczonego terminu.

Osobom, które wezwanie otrzymały – pomagamy w możliwe krótkim czasie ze względu na terminy. MAJĄC WEZWANIE – ZGŁOŚ SIĘ DO CUF JAK NAJSZYBCIEJ.

Holandia – Zwrot podatku

Zwrot podatku z Holandii jest to kwota pieniężna, o którą możemy się starać z holenderskiego urzędu skarbowego Belastingdienst. Jest to suma nadpłaconego podatku, który w danym roku zapłaciliśmy holenderskiemu fiskusowi od uzyskanego przez siebie dochodu, więc część lub niekiedy nawet całość podatku może ulec odzyskaniu przy zastosowaniu odpowiednich metod.

O zwrot podatku z Holandii możemy się ubiegać do 5 lat wstecz. W bieżącym roku 2014 w rozliczenie wchodzą lata: 2014 ,2013, 2012, 2011, 2010.

Standardowo odzyskiwanie podatku trwa około 3 – 6 miesięcy, jednak każdy wniosek jest rozpatrywany przed holenderskich urzędników indywidualnie i może trwać od 1 do nawet 36 miesięcy – taki prawnie jest zastrzeżony czas rozliczania przez Belastingdienst.

Dokładamy wszelkich starań byś jak najszybciej cieszył się z odzyskanych za naszą pomocą pieniędzy! Posiadane wieloletnie doświadczenie w pracy z holenderskim urzędem skarbowym pozwala nam na ograniczenie się do minimum formalności by uzyskać jak najwyższy zwrot.

Aby ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku do urzędu należy złożyć odpowiedni wniosek. Na podstawie karty podatkowej JAAROPGAVE lub ostatniego kwitu z wypłaty SALARIS, będziemy w stanie wstępnie wyliczyć wysokość zwrotu. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem już dziś, by sprawdzić, o jaką sumę możemy dla Ciebie się starać.

Nie zapomnij o dodatkowych ulgach, jakie możesz odliczyć by uzyskać jak najwyższą kwotę zwrotu (rozłąkowe, ulga dla samotnych rodziców itp.).

 

Zwrot podatku Austria, Belgia, Dania, Holandia, Irlandia, Niemcy, Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania,