512-720-019 | 608-460-403 | 506-023-675 kontakt@multirach.com

Biuro Księgowe Przasnysz

Biuro Rachunkowe Przasnysz  

Księgowość Przasnysz

Pragnę zainteresować Państwa ofertą współpracy z naszym Biurem Rachunkowym. Zapewniamy kompleksową i rzetelną obsługę księgowo – kadrową podmiotów bez dodatkowych kosztów i po bardzo atrakcyjnych cenach.

Przygotowanie zawodowe (m.in. Licencja Ministra Finansów oraz dyplom Audytora Wewnętrznego  ) oraz wieloletnie doświadczenie zarówno moje jak i osób współpracujących gwarantuje świadczenie usług z zakresu rachunkowości oraz kadr i płac na najwyższym poziomie.

Sprawna organizacja biura zapewnia zróżnicowaną i indywidualną obsługę Klienta z uwzględnieniem specyfiki funkcjonowania jego firmy, potrzeb i wymagań. Stanowi to podstawę do nawiązania ścisłej współpracy, która umożliwia Klientowi osiągnięcie sukcesu w prowadzonej przez niego działalności.

Wynagrodzenie za obsługę księgową jest każdorazowo negocjowane z zainteresowanymi firmami. Uzależnione jest od ilości dokumentów, struktury zatrudnienia, rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej oraz zakresu prac dodatkowych.

Oferujemy również pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy.

Dodatkowym gwarantem świadczonych przez nas usług jest polisa ubezpieczeniowa OC.

Dodatkowym atutem jest również dojazd do klienta gratis.

Prowadzimy kompleksową obsługę księgowo-kadrową firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości. Oferujemy również usługi windykacyjne, monitoring płatności i pieczęć prewencyjną.

Obsługujemy zarówno małe jednoosobowe firmy, fundacje , wspólnoty mieszkaniowe jak również spółki z o o i kapitałowe. Nasze usługi dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klienta, w zależności od profilu działalności danej firmy. Zapewniamy rzetelną obsługę księgowo-kadrową naszych klientów, ponieważ posiadamy bogate doświadczenie, zdobyte podczas współpracy z różnorodnymi podmiotami gospodarczymi.

Jesteśmy elastyczni, dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie obsługując go w sposób najbardziej dla niego wygodny.Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo dokumentów naszych klientów, dlatego nasze biuro księgowe znajduje się na terenie monitorowanym i pilnowanym przez agencje ochrony 24 godziny na dobę.

Korzystamy z niezawodnych systemów komputerowych, transmisji danych oraz z najlepszych programów, aby nasze usługi były najwyższej jakości i wykonywane były na czas. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca z możliwości jakie stwarza firma. Stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych. Dzięki doświadczeniu możemy Państwu zaoferować wszelką pomoc przy prowadzeniu działalności gospodarczej.