512-720-019 | 608-460-403 | 506-023-675 kontakt@multirach.com

Biuro rachunkowe w Ciechanowie

Prowadzimy kompleksową obsługę księgowo-kadrową firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości. Oferujemy również usługi windykacyjne, monitoring płatności i pieczęć prewencyjną. Właścicielka jest Biegłym Sądowym w zakresie Rachunkowości i Księgowości.

Obsługujemy zarówno małe jednoosobowe firmy, fundacje , wspólnoty mieszkaniowe jak również spółki z o o i kapitałowe. Nasze usługi dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klienta, w zależności od profilu działalności danej firmy. Zapewniamy rzetelną obsługę księgowo-kadrową naszych klientów, ponieważ posiadamy bogate doświadczenie, zdobyte podczas współpracy z różnorodnymi podmiotami gospodarczymi.

Jesteśmy elastyczni, dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie obsługując go w sposób najbardziej dla niego wygodny, odbieramy dokumenty we wskazanym przez klienta miejscu i czasie. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo dokumentów naszych klientów, dlatego nasze biuro księgowe znajduje się na terenie monitorowanym i pilnowanym przez agencje ochrony 24 godziny na dobę.

Korzystamy z niezawodnych systemów komputerowych, transmisji danych oraz z najlepszych programów, aby nasze usługi były najwyższej jakości i wykonywane były na czas. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca z możliwości jakie stwarza firma. Stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych. Dzięki doświadczeniu możemy Państwu zaoferować wszelką pomoc przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

 

 Lokalizacje

biuro rachunkowe ciechanów

biuro księgowe ciechanów

księgowość ciechanów

Księgowa Ciechanów

Pełna księgowość Ciechanów

biuro rachunkowe mława

biuro księgowe mława

księgowość mława

księgowa mława

pełna księgowość mława

biuro rachunkowe przasnysz

biuro księgowe przasnysz

księgowość przasnysz

księgowa przasnysz

pełna księgowość przasnysz

biuro rachunkowe maków mazowiecki

biuro księgowe maków mazowiecki

księgowość maków mazowiecki

księgowa maków mazowiecki

pełna księgowość maków mazowiecki

biuro rachunkowe żuromin

biuro księgowe żuromin

księgowość żuromin

księgowa żuromin

pełna księgowość żuromin

biuro rachunkowe płock

biuro księgowe płock

księgowość płock

księgowa płock

pełna księgowość płock

biuro rachunkowe warszawa

biuro księgowe warszawa

księgowość warszawa

księgowa warszawa

pełna księgowość warszawa