512-720-019 | 608-460-403 | 506-023-675 kontakt@multirach.com

Biuro Księgowe Mława

Biuro Rachunkowe Mława 

Księgowość Mława

Pragnę zainteresować Państwa ofertą współpracy z naszym Biurem Rachunkowym. Zapewniamy kompleksową i rzetelną obsługę księgowo – kadrową podmiotów bez dodatkowych kosztów i po bardzo atrakcyjnych cenach.

Przygotowanie zawodowe (m.in. Licencja Ministra Finansów oraz dyplom Audytora Wewnętrznego  ) oraz wieloletnie doświadczenie zarówno moje jak i osób współpracujących gwarantuje świadczenie usług z zakresu rachunkowości oraz kadr i płac na najwyższym poziomie.

Sprawna organizacja biura zapewnia zróżnicowaną i indywidualną obsługę Klienta z uwzględnieniem specyfiki funkcjonowania jego firmy, potrzeb i wymagań. Stanowi to podstawę do nawiązania ścisłej współpracy, która umożliwia Klientowi osiągnięcie sukcesu w prowadzonej przez niego działalności.

Wynagrodzenie za obsługę księgową jest każdorazowo negocjowane z zainteresowanymi firmami. Uzależnione jest od ilości dokumentów, struktury zatrudnienia, rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej oraz zakresu prac dodatkowych.

Oferujemy również pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy.

Dodatkowym gwarantem świadczonych przez nas usług jest polisa ubezpieczeniowa OC.

Dodatkowym atutem jest również dojazd do klienta gratis.

Prowadzimy kompleksową obsługę księgowo-kadrową firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości. Oferujemy również usługi windykacyjne, monitoring płatności i pieczęć prewencyjną.

Obsługujemy zarówno małe jednoosobowe firmy, fundacje , wspólnoty mieszkaniowe jak również spółki z o o i kapitałowe. Nasze usługi dopasowane są do indywidualnych potrzeb Klienta, w zależności od profilu działalności danej firmy. Zapewniamy rzetelną obsługę księgowo-kadrową naszych klientów, ponieważ posiadamy bogate doświadczenie, zdobyte podczas współpracy z różnorodnymi podmiotami gospodarczymi.

Jesteśmy elastyczni, dlatego podchodzimy do każdego klienta indywidualnie obsługując go w sposób najbardziej dla niego wygodny.Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo dokumentów naszych klientów, dlatego nasze biuro księgowe znajduje się na terenie monitorowanym i pilnowanym przez agencje ochrony 24 godziny na dobę.

Korzystamy z niezawodnych systemów komputerowych, transmisji danych oraz z najlepszych programów, aby nasze usługi były najwyższej jakości i wykonywane były na czas. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca z możliwości jakie stwarza firma. Stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych. Dzięki doświadczeniu możemy Państwu zaoferować wszelką pomoc przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

 

Biuro Rachunkowe Mława,

Biuro Księgowe Mława,

Księgowość Mława,

VAT Rolniczy Mława,